or 4 payments of $275.00 with
Info
NISSAN XTRAIL T30, RIGHT FRONT DOOR SHELLÂ (WITH HINGES, GSH)
NOTES:
SHELL WITH HINGES,EXT COLOUR CODE: EV0
NOTES:
All Panel items are Pickup only. This item is unable to be shipped due to possible transit damages that are out of our control.
THIS PART IS USED
Ref: #495911 (#TMP-1896871) - vstock#VA13160
| SKU | 495911 |
| Shipping Weight | 26.3000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 1.200m |
| Shipping Length | 1.200m |
| Assembled Length | 1.200m |
| Assembled Height | 1.200m |
| Assembled Width | 0.300m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review