or 4 payments of $22.00 with
Info
NISSAN XTRAIL T30 (IRS) Â REAR DIFF CENTRE Â
SUITS MODELS 10/2001 TO 09/2007Â
THIS PART IS USED
Ref: #492932 (#TMP-1889989) - vstock#VA13280
| SKU | 492932 |
| Shipping Weight | 35.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.350m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.350m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review