$135.00
or 4 payments of $33.75 with
Info
NISSAN XTRAIL T30, ANTENNA
SUITS MODELS 10/2001 TO 09/2007
THIS PART IS USED
Ref: #490449 (#TMP-1882817) - vstock#VA13203
| SKU | 490449 |
| Shipping Weight | 0.9900kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.300m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review