or 4 payments of $337.50 with
Info
NISSAN XTRAIL,  AUTO TRANSMISSION
AWD, PETROL, 2.5, W/ TRANSFER CASEÂ
 SUITS MODELS 08/2022 TO 2025
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref #TMP-1830153 - vstock#VA12668
| SKU | TMP-1830153 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review