or 4 payments of $25.75 with
Info
Nissan X-Trail, Juke, Tailgate Lock
Suits X-Trail, T31, Models 09/2007 To 12/2013
Suits Juke, F15, Models 06/2010 To 12/2019
THIS PART IS USED
Ref: #497733 (#TMP-1894088) - vstock#VA13062
| SKU | 497733 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.100m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.030m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review