or 4 payments of $23.00 with
Info
 NISSAN TIIDA RIGHT FRONT CALIPER
C11 (VIN MNT),
SUITS MODELS 01/2007 TO 02/2010
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1875783 - vstock#VA13061
| SKU | TMP-1875783 |
| Shipping Weight | 5.3000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review