or 4 payments of $39.25 with
Info
NISSAN TIIDA C11, STEERING COLUMN (ELECTRIC ASSIST TYPE)
SUITS MODELS 09/2004 TO 11/2012
THIS PART IS USED
Ref: #492485 (#TMP-1875769) - vstock#VA13061
| SKU | 492485 |
| Shipping Weight | 8.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.400m |
| Shipping Length | 0.600m |
| Assembled Length | 0.600m |
| Assembled Height | 0.400m |
| Assembled Width | 0.400m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review