$130.00
or 4 payments of $32.50 with
Info
NISSAN TIIDA C11, RIGHT STEERING WHEEL AIRBAG
 (SEDAN/HATCH)
SUITS MODELSÂ 09/2004 TO 01/2013
THIS PART IS USED
Ref: #492477 (#TMP-1875768) - vstock#VA13061
| SKU | 492477 |
| Shipping Weight | 2.9900kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review