or 4 payments of $38.00 with
Info
NISSANÂ TIIDAÂ C11, RIGHT FRONT STRUT (HATCH/SEDAN)
SUITS MODELSÂ 09/2004 TO 01/2013
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1875776 - vstock#VA13061
| SKU | TMP-1875776 |
| Shipping Weight | 9.5000kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.220m |
| Shipping Length | 0.650m |
| Assembled Length | 0.650m |
| Assembled Height | 0.220m |
| Assembled Width | 0.230m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review