$207.00
or 4 payments of $51.75 with
Info
 NISSAN QASHQAI J11, RIGHT FRONT SEAT LEATHER
WITH ELECT ADJUSTEMNT TYPE, Ti/TL,
SUITS MODELS 12/2013 TO 07/2021
NOTES:
PART CLOTH, ST-L
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1834609 - vstock#VA12586
| SKU | TMP-1834609 |
| Shipping Weight | 17.0000kg |
| Shipping Width | 0.600m |
| Shipping Height | 1.000m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Assembled Length | 0.160m |
| Assembled Height | 1.000m |
| Assembled Width | 0.600m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review