or 4 payments of $37.50 with
Info
NISSAN QASHQAI J11, INSTRUMENT CLUSTER
PETROL, AUTOMATIC TRANSMISSION,
SUITS MODELSÂ 12/2013 TO 07/2021
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1834728 - vstock#VA12586
| SKU | TMP-1834728 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Assembled Length | 0.400m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.180m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review