or 4 payments of $56.25 with
Info
Nissan QASHQAI J12 energy ABSORBER NEW GENUINE
THIS PART IS NEW GENUINE.
Ref #P-14450
| SKU | P-14450 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 1.200m |
| Assembled Length | 1.200m |
| Assembled Height | 0.180m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review