or 4 payments of $28.50 with
Info
NISSAN PULSAR, XTRAIL, LEFT FRONT DOOR LOCK
SUITS PULSAR N16 MODELS 07/2000 TO 12/2005
SUITSÂ XTRAIL T30Â MODELS 10/2001 TO 09/2007
THIS PART IS USED
Ref: #477540 (#TMP-1834133) - vstock#VA12784
| SKU | 477540 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.220m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.210m |
| Assembled Length | 0.210m |
| Assembled Height | 0.250m |
| Assembled Width | 0.220m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review