or 4 payments of $25.75 with
Info
Nissan Patrol Y61/Gu II, Fuel Door
Suits Models 12/1997 To 04/2017
THIS PART IS USED
Ref: #492803 (#TMP-1889449) - vstock#VA12866I
| SKU | 492803 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.100m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review