$515.00
or 4 payments of $128.75 with
Info
NISSANÂ PATROLÂ Y61/GU, ENGINE ECUÂ SEC SET (ECU/IMM/READER/KEY)
3.0, ZD30DI, DIESEL, P/N 23710VD23A
SUITSÂ MODELS Â Â 04/2000 TO 03/2007Â
THIS PART IS USED
Ref: #493093 (#TMP-1889289) - vstock#VA12866I
| SKU | 493093 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.170m |
| Assembled Height | 0.040m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review