or 4 payments of $108.75 with
Info
NISSAN PATROL Y61/GU 3.0 ZD30, TURBOCHARGER Â
(OIL & WATER COOLED TYPE)
SUITS MODELS 04/2000 TO 2016
 Â
NOTES:
TURBO CHARGER WATER AND OIL COOLED
THIS PART IS USED
Ref: #493092 (#TMP-1889252) - vstock#VA12866I
| SKU | 493092 |
| Shipping Weight | 7.5000kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Assembled Length | 0.340m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.230m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review