or 4 payments of $30.25 with
Info
NISSAN PATROL Y61/GU 3.0 ZD30 DIESEL, ROCKER COVER
SUITS MODELS 04/2000 TO 03/2007
THIS PART IS USED
Ref #493709 - vstock#VA12866I
| SKU | 493709 |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.180m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review