or 4 payments of $106.25 with
Info
NISSAN PATHFINDER R52, RIGHT DOOR MIRROR
ST-L, HEATED, NON MEMORY TYPE
SUITS MODELSÂ 12/2016 TO 04/2021
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1889136 - vstock#VA12955
| SKU | TMP-1889136 |
| Shipping Weight | 1.3000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Assembled Length | 0.270m |
| Assembled Height | 0.160m |
| Assembled Width | 0.180m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review