or 4 payments of $31.25 with
Info
 NISSAN PATHFINDER R52, RH REAR TAILGATE LAMP GARNISH
SUITS MODELSÂ 12/2016 TO 04/2021
THIS PART IS USED
Ref: #494201 (#TMP-1889168) - vstock#VA12955
| SKU | 494201 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.750m |
| Assembled Length | 0.750m |
| Assembled Height | 0.130m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review