or 4 payments of $31.25 with
Info
NISSAN PATHFINDERÂ R52Â OXYGEN SENSORÂ
SUITS MODELSÂ 10/2013 TO 04/2021
THIS PART IS USED
Ref: #494199 (#TMP-1889166) - vstock#VA12955
| SKU | 494199 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.010m |
| Assembled Width | 0.010m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review