or 4 payments of $33.00 with
Info
Nissan Pathfinder R52, Left Rear Side Glass
Suits Models 06/2013 To 04/2021
THIS PART IS USED
Ref: #494197 (#TMP-1889146) - vstock#VA12955
| SKU | 494197 |
| Shipping Weight | 1.2000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.800m |
| Assembled Length | 0.800m |
| Assembled Height | 0.070m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review