or 4 payments of $22.00 with
Info
NISSAN PATHFINDER R52, LEFT GUARD LINER
SUITS MODELS 10/2013 TO 04/2021
THIS PART IS USED
Ref: #421089 (#TMP-1587891) - vstock#VA10843
| SKU | 421089 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 1.270m |
| Shipping Height | 0.762m |
| Shipping Length | 1.270m |
| Assembled Length | 1.270m |
| Assembled Height | 0.762m |
| Assembled Width | 1.270m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review