or 4 payments of $39.25 with
Info
NISSAN NAVARAÂ V9XÂ 3.0 DIESELÂ D40, LEFT EXHAUST MANIFOLD
SUITS MODELS 05/2010 TO 08/2015
THIS PART IS USED
Ref: #486911 (#TMP-1865332) - vstock#VA13004
| SKU | 486911 |
| Shipping Weight | 2.9900kg |
| Shipping Width | 0.330m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Assembled Length | 0.350m |
| Assembled Height | 0.180m |
| Assembled Width | 0.330m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review