$158.00
or 4 payments of $39.50 with
Info
Nissan Navara, Steering Angel Sensor
D40, (Vin Vsk),
Suits Models 01/2010 To 08/2015
THIS PART IS USED
Ref: #486888 (#TMP-1865342) - vstock#VA13004
| SKU | 486888 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.050m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review