or 4 payments of $58.75 with
Info
NISSAN NAVARAÂ RIGHT SIDEÂ ROCKER COVER
D40, DIESEL, 3.0, V9X, VIN VSK,
SUITS MODELS 05/2010 TO 08/2015
THIS PART IS USED
Ref: #486920 (#TMP-1865325) - vstock#VA13004
| SKU | 486920 |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.180m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review