or 4 payments of $85.25 with
Info
NISSAN NAVARA PATROLÂ 3.0Â ZD30, CRANKSHAFT
NAVARA D22 Â SUITS MODELS 12/2001 TO 2014
PATROL GU SUITS MODELS 04/2000 TO 03/2007
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1889254 - vstock#VA12866I
| SKU | TMP-1889254 |
| Shipping Weight | 17.9900kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.600m |
| Assembled Length | 0.600m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review