$114.00
or 4 payments of $28.50 with
Info
Nissan Navara Np300, Transmission Shifter
Automatic Transmission Type
Suits Models 04/2015 To 2025
THIS PART IS USED
Ref: #485201 (#TMP-1869447) - vstock#VA13057
| SKU | 485201 |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Assembled Length | 0.050m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review