or 4 payments of $106.25 with
Info
 NISSAN NAVARA NP300, LEFT DOOR MIRROR
MANUAL FOLD, BLACK TYPE,
SUITS MODELS 12/2020 TO 2025
THIS PART IS USED
Ref: #487872 (#TMP-1872225) - vstock#VA13059
| SKU | 487872 |
| Shipping Weight | 1.3000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Assembled Length | 0.270m |
| Assembled Height | 0.160m |
| Assembled Width | 0.180m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review