or 4 payments of $22.00 with
Info
NISSAN NAVARAÂ NP300Â DUAL CAB, RIGHTÂ SIDE SKIRT
SUITS MODEL 05/2015
NOTES:
ARB STEP WITH BRUSH BAR RH ONLY
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1904383 - vstock#VA13426I
| SKU | TMP-1904383 |
| Shipping Weight | 12.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 1.800m |
| Assembled Length | 1.800m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review