or 4 payments of $22.00 with
Info
NISSAN NAVARA NP300 DUAL CAB LEFT SIDE STEPÂ
SUITS MODELS 05/2015 TO 2025
THIS PART IS USED
Ref: #490094 (#TMP-1878116) - vstock#VA13112
| SKU | 490094 |
| Shipping Weight | 12.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 1.800m |
| Assembled Length | 1.800m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review