$110.00
or 4 payments of $27.50 with
Info
NISSAN NAVARA D40 (VIN MNT), JACK TOOL KIT
SUITS MODELS 03/2008 TO 08/2015
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1876297 - vstock#VA13111
| SKU | TMP-1876297 |
| Shipping Weight | 4.0000kg |
| Shipping Width | 0.508m |
| Shipping Height | 0.508m |
| Shipping Length | 1.143m |
| Assembled Length | 1.143m |
| Assembled Height | 0.508m |
| Assembled Width | 0.508m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review