or 4 payments of $28.50 with
Info
NISSAN NAVARA D40, OWNERS HANDBOOKÂ
SUITS MODELS 09/2005 TO 08/2015
THIS PART IS USED
Ref: #495272 (#TMP-1897150) - vstock#VA13018
| SKU | 495272 |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review