or 4 payments of $22.50 with
Info
Nissan Navara D40 MNT Right and Left Tailgate Lock Aftermarket
Suits NAVARA D40 (VIN MNT), LEFT TAILGATE LOCK, 02/2008 to 08/2015Â
Suits NAVARA D40 (VIN MNT), RIGHT TAILGATE LOCK, 02/2008 to 08/2015Â
Quality New Aftermarket Product
THIS PART IS NEW AFTERMARKET.
Ref #P-3137
| SKU | P-3137 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Assembled Length | 0.140m |
| Assembled Height | 0.070m |
| Assembled Width | 0.080m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review