or 4 payments of $53.25 with
Info
NISSAN NAVARAÂ D40, GLOW PLUG RELAY
SUITS MODELSÂ Â 09/2005 TO 08/2015
THIS PART IS USED
Ref: #490916 (#TMP-1876307) - vstock#VA13111
| SKU | 490916 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Assembled Length | 0.240m |
| Assembled Height | 0.060m |
| Assembled Width | 0.170m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review