$191.00
or 4 payments of $47.75 with
Info
Nissan Navara D40, Console
Automatic Transmission Type,
Suits Models 09/2005 To 08/2015
NOTES:
COMPLETE AUTO TYPE
THIS PART IS USED
Ref: #495245 (#TMP-1897107) - vstock#VA13018
| SKU | 495245 |
| Shipping Weight | 5.9900kg |
| Shipping Width | 0.118m |
| Shipping Height | 0.118m |
| Shipping Length | 0.394m |
| Assembled Length | 0.394m |
| Assembled Height | 0.118m |
| Assembled Width | 0.118m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review