$900.00
or 4 payments of $225.00 with
Info
NISSAN NAVARA D23 NP300 BONNET MOULDING CHROME TYPE 65834 6KG0B NEW GENUINE
THIS PART IS NEW GENUINE.
Ref #P-4232
| SKU | P-4232 |
| Shipping Weight | 22.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 1.500m |
| Shipping Length | 1.500m |
| Assembled Length | 1.500m |
| Assembled Height | 1.500m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review