or 4 payments of $28.25 with
Info
NISSAN NAVARA D22, DASH STACKERÂ
SUITS MODELS 04/1997 TO 08/2015
THIS PART IS USED
Ref: #498784 (#TMP-1901766) - vstock#VA13316I
| SKU | 498784 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.390m |
| Shipping Height | 0.340m |
| Shipping Length | 0.390m |
| Assembled Length | 0.390m |
| Assembled Height | 0.340m |
| Assembled Width | 0.390m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review