or 4 payments of $38.50 with
Info
NISSAN NAVARA D22 2.5 YD25 DIESEL, CRANKSHAFT USED
(AUS ONLY)
SUITS MODELSÂ 01/2007 TO 08/2015
THIS PART IS USED
Ref: #498538 (#TMP-1901831) - vstock#VA13393
| SKU | 498538 |
| Shipping Weight | 19.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.600m |
| Assembled Length | 0.600m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review