or 4 payments of $37.50 with
Info
NISSAN MICRA K13, FRONT MAP LIGHTSÂ
SUITS MODELS 11/2010 TO 12/2016
THIS PART IS USED
Ref: #485114 (#TMP-1869419) - vstock#VA13058
| SKU | 485114 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review