$195.00
or 4 payments of $48.75 with
Info
NISSAN MICRA 1.2 PETROL K13, THROTTLE BODY
SUITS MODELS 10/2010 TO 12/2016
THIS PART IS USED
Ref: #499739 (#TMP-1907705) - vstock#VA13489
| SKU | 499739 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Assembled Length | 0.220m |
| Assembled Height | 0.160m |
| Assembled Width | 0.120m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review