$100.00
or 4 payments of $25.00 with
Info
NISSAN DUALIS J10, BRAKE BOOSTER
(P/N 0204051550)
SUITS MODELS 10/2007 TO 05/2014
THIS PART IS USED
Ref: #468705 (#TMP-1803032) - vstock#VA12500
| SKU | 468705 |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.450m |
| Shipping Height | 0.350m |
| Shipping Length | 0.450m |
| Assembled Length | 0.450m |
| Assembled Height | 0.350m |
| Assembled Width | 0.450m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review