or 4 payments of $38.50 with
Info
NISSAN DUALIS J10 2.0 MR20 AUTOMATIC, RADIATORÂ
SUITS MODELS 10/2007 TO 05/2014
THIS PART IS USED
Ref: #482554 (#TMP-1855118) - vstock#VA12971
| SKU | 482554 |
| Shipping Weight | 2.5000kg |
| Shipping Width | 0.430m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.650m |
| Assembled Length | 0.650m |
| Assembled Height | 0.080m |
| Assembled Width | 0.430m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review