or 4 payments of $38.50 with
Info
New Crankshaft to Suit Nissan 2.5L YD25DDTI Turbo Diesel Engine
Nissan Navara - D22, Diesel, 2.5, YD25, (AUS Only) 01/2007 to 08/2015
Nissan Navara - D40, Diesel, 2.5, YD25, 09/2005 to 08/2015
Nissan Pathfinder - R51, Diesel, 2.5, YD25, 05/2005 to 09/2013
Quality Aftermarket Product
THIS PART IS NEW AFTERMARKET.
Ref #P-1861
| SKU | P-1861 |
| Shipping Weight | 18.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.600m |
| Assembled Length | 0.600m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review