or 4 payments of $36.50 with
Info
Mitsubishi Triton Pajero 4N15 rocker cover aftermarket with gasket
Suits Triton MQ-MR 4N15 DIESEL 03/2015 -
Suits Pajero QE-QF 4N15 DIESEL 03/2015 -
Quality Aftermarket ProductÂ
THIS PART IS NEW AFTERMARKET.
Ref #P-2666
| SKU | P-2666 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.310m |
| Shipping Length | 0.580m |
| Assembled Length | 0.580m |
| Assembled Height | 0.310m |
| Assembled Width | 0.120m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review