$499.00
or 4 payments of $124.75 with
Info
MITSUBISHI TRITON MR, RADIATOR SUPPORTÂ
SUITS MODELS 11/2018 TO 2022
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1884889 - vstock#VA13271
| SKU | TMP-1884889 |
| Shipping Weight | 11.0000kg |
| Shipping Width | 0.600m |
| Shipping Height | 0.380m |
| Shipping Length | 1.800m |
| Assembled Length | 1.800m |
| Assembled Height | 0.380m |
| Assembled Width | 0.600m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review