or 4 payments of $29.75 with
Info
 MITSUBISHI TRITON MQ-MR, BRAKE PEDAL
 AUTO TRANSMISSION TYPE,
SUITS MODELS 03/2015 TO 10/2023
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1876069 - vstock#VA13091
| SKU | TMP-1876069 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.050m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review