or 4 payments of $31.25 with
Info
 MITSUBISHI TRITON  MN,   MIRROR SWITCH
W/ POWER FOLD TYPE
SUITS MODELSÂ Â 08/2009 TO 04/2015
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1894881 - vstock#VA13368I
| SKU | TMP-1894881 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Assembled Length | 0.240m |
| Assembled Height | 0.060m |
| Assembled Width | 0.170m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review