or 4 payments of $343.75 with
Info
MITSUBISHI TRITON MN 3.917 RATIO, FRONT DIFF CENTRE
2.5, DIESEL, AUTO/MANUAL T/M, W/ ACTUATOR TYPE
SUITS MODELS 08/2009 TO 04/2015
THIS PART IS USED
Ref: #488510 (#TMP-1859054) - vstock#VA12925I
| SKU | 488510 |
| Shipping Weight | 35.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.350m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.350m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review