or 4 payments of $68.75 with
Info
Mitsubishi Triton Mn 2.5 Diesel Lsd Type, Rear Diff Centre
 2wd/4wd 3.917 Ratio, Auto T/M, Non Diff Lock (10 Bolt)
Suits Models 08/2009 To 04/2015Â
THIS PART IS USED
Ref: #485240 (#TMP-1852948) - vstock#VA12829
| SKU | 485240 |
| Shipping Weight | 35.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.260m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review