or 4 payments of $67.25 with
Info
MITSUBISHI TRITON ML/MN, LIFT KIT
SUITS MODELS 07/2006 TO 04/2015
NOTES:
 IRONMAN STRUTS SHOCKS AND LEAFS NEED HEIGHT
THIS PART IS USED
Ref: #488639 (#TMP-1851174) - vstock#VA12856
| SKU | 488639 |
| Shipping Weight | 50.0000kg |
| Shipping Width | 0.750m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.750m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review